Zakład Usług Pogrzebowych ATENA powstał w 1998 roku w Koszalinie. Firma mieści się vis a vis głównej bramy Cmentarza Komunalnego w Koszalinie przy ul. Gnieźnieńskiej.

Nasza firma zaczerpnęła swoją nazwę od imienia greckiej bogini mądrości ATENY, dlatego wciąż rozwija się i podnosi jakość świadczonych usług.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i własnym zapleczu, które daje możliwość kompleksowej obsługi jesteśmy konkurencyjni cenowo i jakościowo co do usług a dodatkowo własny piec krematoryjny najnowszy w Koszalinie obniżył koszty pogrzebu. Posiadamy własną salę pożegnań, własną chłodnię, oferujemy odzież, kwiaty, znicze oraz niezbędne akcesoria do zorganizowania pogrzebu.

Kredytujemy koszty pogrzebu do wysokości 4000 zł.

Jako jedyni możemy zorganizować pogrzeby 7 dni w tygodniu. Na naszą fachową radę i pomoc mogą Państwo liczyć niezależnie od godzin urzędowania przez całą dobę. Proponujemy Państwu godne, profesjonalne, pełne taktu załatwienie spraw związanych z ostatnią posługą, również w domu klienta. W naszej działalności bardzo ważna jest dobra organizacja oraz dyspozycyjność wobec osób dotkniętych nieszczęściem.

Od początku istnienia dbamy o wysoką jakość świadczonych usług. Zatrudniamy profesjonalną kadrę, która pomoże każdemu możliwie najdelikatniej przejść ten trudny okres i zorganizuje wszystkie możliwe urzędowe formalności pogrzebowe w kraju i zagranicą.

Transport krajowy i zagraniczny odbywa się całodobowo 7 dni w tygodniu karawanami na bazie Mercedesów, przystosowanymi zgodnie z przepisami Unii Europejskiej do transportu zwłok.

Łącząc się w bólu po stracie bliskiej osoby, staramy się spełnić ze zrozumieniem wszystkie życzenia rodziny w ostatniej posłudze.

Zależy nam, aby ceremonia pogrzebowa była dostojna i pełna godności. Staramy się o to, aby ostatnie chwile łączące zmarłych i pozostających w bólu bliskich były wypełnione szacunkiem, życzliwością i zrozumieniem.